Netforce Bİlİşİm

HİZMETLERİMİZ

Nerfoce Bilişim olarak vermiş olduğumuz hizmetler.

Kurumsal Hizmetler

Netforce Bilişim sektöründe tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdas bir yönetim anlayışı ile bilişim sektöründe önde gelen kuruluşlar arasına hızla girmektedir.

Netforce özel ve resmi kurumların İletişim, Bilgisayar ve Güvenlik teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için alt yapılarını oluşturacak projeleri yapmak,bu projeleri geliştirmek, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur ve bu teknolejileri müşterilerimiz için takip ediyor ve sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe, çözüm ve servisleri ile müşterilerin işine değer katmaktadır.

Netforce kurumsal müsterilerinde ki projelerin de HP, IBM, DELL MicroSoft, Eset, Cisco, Zyxell, Juniper gibi deger katan ortaklarla, çalismaktadir.

Netforce deger katan kurumsal sifatini müsteri hizmeti ile yorumlamış ve müşteri memnuniyetini referans noktasi kabul ederek,sektörün tüm alanlarinda müsterilerinin sorunlarini çözmeye kendini adamıştır.

“İyi hizmet” felsefesiyle kurulan Netforce Bilişim, referansları ve yönettiği projelerin ölçeği itibariyle alanının lider şirketleri arasında yer alıyor; Siz değerli müşterilerimizin güveni sayesinde elde ettiğimiz bu başarı bizi gururlandırdığı kadar sizlere “daha da iyi hizmet” sunmak için motive ediyor.Netforce Bilişim ailesi sürekli gelişmeyi ön planda tutarak, en uygun servis hizmetlerini; müşteri gereksinim ve beklentilerini karşılayıp, çalışanlarının memnuniyetini göz önünde tutarak, etkin ve verimli bir şekilde sağlamak Netforce Bilişim’in kalite politikasıdır. Saygılarımızla.

Satış Hizmetleri

HPE -DELL - IBM - LENOVO

Server, Storage, Blade Satışı

Enterprise Donanım Satışı

Bakım Onarım Hizmetleri

Çağrı Başına Teknik Servis Hizmeti

Periyodik Bakım Hizmeti

Montaj Hizmeti

Taşıma Hizmeti

Bakım Sözleşmeleri

Anlaşmalı Bakım Hizmetleri

Kiralama Hizmetleri

Yerinde Sunucu Kiralama

Storage Kiralama

Donanım Kiralama

- Netforce Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti | Netforce Web