NETFORCE

Find us on social media

Pic

Netforce Bilişim Teknolojileri

Netforce Bilisim sektöründe tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdas bir yönetim anlayışı ile bilişim sektöründe önde gelen kuruluşlar arasına hızla girmektedir.

Netforce özel ve resmi kurumların İletişim, Bilgisayar ve Güvenlik teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için alt yapılarını oluşturacak projeleri yapmak,bu projeleri geliştirmek, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur ve bu teknolejileri müşterilerimiz için takip ediyor ve sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe, çözüm ve servisleri ile müşterilerin işine değer katmaktadır.

Netforce kurumsal müsterilerinde ki projelerin de HP, IBM, DELL MicroSoft, Eset, Cisco, Zyxell, Juniper gibi deger katan ortaklarla, çalismaktadir.

Netforce deger katan kurumsal sifatini müsteri hizmeti ile yorumlamis ve müsteri memnuniyetini referans noktasi kabul ederek,sektörün tüm alanlarinda müsterilerinin sorunlarini çözmeye kendini adamistir.

Mesajımız

“İyi hizmet” felsefesiyle kurulan Netforce Bilişim, referansları ve yönettiği projelerin ölçeği itibariyle alanının lider şirketleri arasında yer alıyor; Siz değerli müşterilerimizin güveni sayesinde elde ettiğimiz bu başarı bizi gururlandırdığı kadar sizlere “daha da iyi hizmet” sunmak için motive ediyor.Netforce Bilişim ailesi sürekli gelişmeyi ön planda tutarak, en uygun servis hizmetlerini; müşteri gereksinim ve beklentilerini karşılayıp, çalışanlarının memnuniyetini göz önünde tutarak, etkin ve verimli bir şekilde sağlamak Netforce Bilişim’in kalite politikasıdır. Saygılarımızla.

Welcome to magic Istria

- Netforce Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti | Netforce Web